مسعود پيرهادي - سردبير
شکرگزاري بابت اينکه دشمنان ما از احمق‌ها هستند بر ما لازم است؛ چرا که اگر اين دشمنان از عقل، بهره اي داشتند، نمايان کردن چهره آنان بسيار دشوار مي نمود. وضع کننده تحريم هاي ظالمانه و بي رحمانه عليه مردم ايران، منتظر تماس ايراني هاست و وعده بهبود اوضاع براي ايرانيان مي دهد. نگرانم از اينکه بگويم ترامپ، در تيم احمق هاي درجه يک، سرآمد است و خبري جديد بيايد و ديگران در اين رقابت گوي سبقت را بربايند.
ترامپ در مصاحبه اش مي گويد: چيزي که در رابطه با ايران تمايل دارم رخ دهد اين است که شاهد اين باشم که آنها با من تماس بگيرند! جان کري با آنها زياد صحبت مي‌کند. جان کري به آنها مي‌گويد که تماس نگيرند! من مي‌خواهم آن‌ها قوي و عالي باشند و اقتصادي عالي داشته باشند، اما آن‌ها به جان کري گوش مي‌دهند. آن‌ها بايد با من تماس بگيرند و اگر اين کار را بکنند، ما براي گفت‌وگو با آن‌ها آمادگي داريم.
مگر مي شود با اين موجودات عجيب و غريب مذاکره کرد؟ اشتباه نشود؛ در مسائل مرتبط با آمريکا روزي صد بار بايد تکرار کنيم، سگ زرد برادر شغال است. اوباماي مؤدب و باهوش! و وزير پليدش جان کري همانقدر کثيف و جنايتکارند که ترامپ احمق و ديوانه و گروه B و امثالهم. پس بيراه نرويم. همه اينها يک حرف دارند؛ آمريکا بايد آقا و سالار باشد، بقيه دنيا حرف گوش کن و مطيع؛ اما نگاه اسلامي به هيچ وجه نمي پذيرد مستکبر، آقا باشد. الْإِسْلَامُ يَعْلُو وَ لَا يُعْلَى عَلَيْهِ» اسلام سلطه پذير نيست؛ و لن يجعل اللَّه للکافرين علي المؤمنين سبيلا»؛ هيچ راهي باز نيست که مستکبر بخواهد آقايي و سروري کند. جنگ ما بر سر همين است؛ ادامه دار هم هست چون آنها پيوسته مي خواهند ما را به اسارت خود درآورند. وَلَن تَرضى عَنكَ اليَهودُ وَلَا النَّصارى حَتّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُم»مذاکره نمي کنيم؛ جنگ نمي شود» براي آن است که اي مسئولين و اي ملت، چشم اميدتان به خدا باشد نه کدخدا؛ اميدوار به وعده الهي باشيد که فرمود و لو انّ اهل القري امنوا و اتّقوا لفتحنا عليهم برکات من السّماء والأرض» اگر ما به وظيفه خود که ايمان آوردن و رعايت تقواست عمل کنيم، خدا به وعده خود که فتح باب برکات از آسمانها و زمين است قطعا عمل مي کند. اما عده اي هنوز به دشمني که به واسطه طبيعت درنده خود کارش دشمني است، دل بسته اند و صريح اعلام نمي کنند خوش بيني آنها غلط بود.
در شرايط جنگي هستيم، نبرد دائمي حق و باطل اين روزها همه جانبه رخ مي نماياند. بايستي آرايش جنگي بگيريم. اگر کسي ديپلمات هم مي خواهد باشد بايد از نوع انقلابي باشد.


کشکول عناوین مذهبي ، فرهنگي وی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایگاه مقاومت بسیج شهیدکلاهدوز من دیوانه نیستم طراحی سایت-سئو سایت آموزش زبان عربی چمبر چیست؟